O firmie

Używane Euro-Kas to działający przy salonie w Katowicach, nowoczesny komis samochodowy, w którym na Klientów czeka szeroka gama sprawdzonych pojazdów używanych o zweryfikowanym stanie technicznym, gwarantowanym przebiegu i pewnym pochodzeniu.

Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze i sprzedaży samochodów. Firma Euro-Kas SA od lat prowadzi i rozwija sieć autoryzowanych salonów samochodowych i serwisów Volvo, Kia i Peugeot na Śląsku. Przykładamy dużą wagę do tego, by pozyskiwane przez nas samochody używane były najwyższej jakości. Poneważ zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, oferujemy sprzedaż pojazdów w najbardziej atrakcyjnej cenie. Zespół Salonu Używane Euro-Kas tworzą doświadczeni doradcy – pasjonaci motoryzacji, którzy doskonale znają specyfikę i historię oferowanych pojazdów. Zależy nam na tym, by stale podnosić jakość usług i standardy obsługi, dlatego w Salonie Używane Euro-Kas stawiamy na szkolenia i rozwój każdego pracownika.

Klienci, którzy poszukują sprawdzonych samochodów używanych, mogą w naszym komisie samochodowym liczyć na profesjonalną obsługę, zgodną z wysokimi standardami sprzedaży samochodów nowych oraz kompleksowe rozwiązania, ułatwiające zakup, użytkowanie i późniejszą sprzedaż pojazdu.

Dlaczego warto kupić używany samochód w salonie Używane Euro-Kas?

  • Szeroki wybór pojazdów różnych marek (m. in. Toyota, Seat, Opel, Nissan, Volkswagen, Kia, Mitsubishi, Hyundai, Suzuki i in.)
  • Udokumentowane pochodzenie, przebieg i stan techniczny
  • Warunki sprzedaży identyczne, jak przy zakupie nowego auta
  • Dostęp do atrakcyjnej oferty finansowania (kredyt, leasing) i ubezpieczenia 
  • Profesjonalna, kompleksowa obsługa
  • Gwarancje podobne jak dla samochodów nowych
  • Możliwość sprzedaży dotychczasowego samochodu na miejscu (zajmujemy się również skupem samochodów od Klientów)

W salonie Używane Euro-Kas w Katowicach znajdziesz swój idealny samochód w dobrej cenie, korzystając ze standardów obsługi autoryzowanego salonu. Zapraszamy!