Ubezpieczenia i finansowanie

eurokas-uzywane-salon.jpg

Kupując samochód używany w Euro-Kas, możesz skorzystać z atrakcyjnych form finansowania zakupu oraz kupić pakiet ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach.

Współpracujemy ze sprawdzonymi instytucjami finansowymi, które udzielają kredytów samochodowych i leasingów w przyśpieszonej procedurze oraz oferują pełne pakiety ubezpieczeniowe, zapewniające spokój i komfort użytkowania samochodu.

Aby zagwarantować Państwu najwyższą jakość naszych usług stale ulepszamy oferty ubezpieczenia. Dbając o wygodę oferujemy kilka pakietów ubezpieczeń dostępnych w naszym salonie.

Dodatkowo zapewniamy także możliwość skorzystania z oferty ubezpieczeniowej GAP (strata finansowa), która jest zabezpieczeniem wartości fakturowej pojazdu w przypadku kradzieży lub szkody całkowitej. Ubezpieczenie może zostać zawarte na okres 60 miesięcy.

Nasi doradcy przygotowują dedykowane oferty zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania odnośnie okresu kredytowania, wysokości wpłaty własnej, procedury czy zakresu ochrony ubezpieczeniowej.

Oferujemy wszelkie możliwości finansowania: kredyt samochodowy, leasing, pożyczki, a także długoterminowy wynajem samochodu.

Kredyt

Oferta kredytu skierowana jest do klientów indywidualnych, a także biznesowych. Szeroka gama kredytów samochodowych podzielona jest na kilka korzystnych ofert:

  • kredyt ratalny oferowany klientom, którzy preferują długi okres finansowania,
  • kredyt 50/50 i 3x 33 – oferowany klientom posiadającym wyższy wkład własny, opłacany w ratach rocznych.
  • kredyt z odroczonym terminem płatności – oferowany klientom preferującym rozpoczęcie spłaty kredytu dopiero po 6 miesiącach od podjęcia zobowiązania
  • kredyt z niską ratą – oferowany klientom, którzy chcą zminimalizować wysokość rat miesięcznych kredytu.

Leasing

Oferta leasingowa skierowana jest do osób fizycznych, które prowadzą działalność gospodarczą, spółek cywilnych, partnerskich, jawnych, komandytowych, a także spółek akcyjnych.

Okres finansowania zależny jest od typu leasingu i wygląda następująco:

  • Leasing operacyjny: od 24 do 72 miesięcy
  • Leasing finansowy: od 6 do 72 miesięcy

Dodatkowo oferujemy pożyczkę leasingową, która jest alternatywą dla przedsiębiorców. W ofercie pożyczek posiadamy pożyczki ratalne z niską wpłatą, płatne w miesięcznych ratach, a także pożyczki balonowe płatne w ratach rocznych.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Patryk Kalaga
Patryk Kalaga
Kierownik salonu samochodów używanych
tel.: 32 754 00 04
tel. kom.: 601 479 029
Jarosław Srokocz
Jarosław Srokocz
Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych
tel.: 32 754 00 04
tel. kom.: 885462100